UBYTOVÁNÍ

 

Vyberte prosím na mapě cíl Vaší cesty.

 

Lokál Inn

Lokal Inn - pokojLokál Inn, prvotřídní česká kuchyně, plzeňské pivo z tanku a stylové ubytování v domě se staletou tradicí.
Unikátní spojení moderního ubytování a restaurace s pravou českou kuchyní dává příležitost ochutnat domácí kuchyni tak, jak ji vařily a vaří doma maminky a hospodyňky. Pod dohledem mistra světa v čepování v roce 2010, pana Lukáše Svobody, čepují pečlivě ošetřené plzeňské pivo nejkratší cestou z tanku do skla.
Dům nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Bydlení splňuje nároky moderního života s širokou nabídkou služeb v těsné blízkosti Karlova mostu, v romantickém srdci Malé Strany. Apartmány zdobí původní stropní malba s vysokou historickou hodnotou, atmosféru podkrovních pokojů dokreslují původní dřevěné trámy.
Poloha domu vybízí k procházkám uličkami Malé Strany, nabízí výhled na Národní divadlo, panorama Pražského hradu, nábřeží Vltavy, chrám svatého Mikuláše, Petřín a na další historické památky.
Dům U bílé kuželky postavil barokní stavitel Kryštof Dientzenhofer jako rodinný dům v letech 1708 až 1714. V roce 2004 byl dům zrekonstruován a dnes patří k národním kulturním památkám.
Cena od 2050

Vybavení

Wifi, WC, Vana, TV / SAT, Trezor, Telefon, Sprcha, Snídaně, Restaurace, Nekuřácké pokoje, Mluvíme Anglicky, Minibar, Internet, Dětská postýlka, Akceptujeme kreditní karty

Kontaktní údaje

Webwww.lokalinn.cz
Emailinfo@lokalinn.cz
Telefon+420257014800
Fax+420257014805
AdresaMíšeňská 66/12, 118 00 Praha
GPS50.515556 14.2427092
Skypelokal_inn

Provozní doba

24h/den

Obrázky, soubory ke stažení

Lokal - restaurace
Lokal - restaurace

Mapa

Firma se nachází v těchto kategoriích

Hotel

Ubytování v ČR, webmaster: info@ubytovani-katalog.cz, powered on bubileg cms v2.00L

[MySql] Chyba: INSERT command denied to user 'ubytovani-2'@'localhost' for table 'webspionhoste'
[MySql] Chyba: INSERT command denied to user 'ubytovani-2'@'localhost' for table 'webspionzaznamy'
Chyba špiona.