UBYTOVÁNÍ

 

Vyberte prosím na mapě cíl Vaší cesty.

 

Ubytování Český ráj

Pohled na pokoj.Ubytování Český ráj se nachází na okraji města Turnova, který je svou polohou označován za srdce Českého ráje.
Nabízíme Vám ubytování v Českém ráji ve dvou samostatných objektech v Českém ráji.

Objekt 1: - Ubytování ve dvou až pětilůžkových plně vybavených pokojích. Celková kapacita ubytování je 19 lůžek. Jeden jednolůžkový pokoj, jeden dvoulůžkový pokoj, jeden třílůžkový pokoj, dva čtyrlůžkové pokoje a jeden pětilůžkový pokoj. K pokojům jsou dvě koupelny, dva záchody a plně vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou, sporákem a rychlovarnou konvicí. Na pokojích jsou talíře, příbory, hrníčky, rychlovarná konvice a lednička.

Objekt 2: - Ubytování Český ráj apartmánového stylu. Celková kapacita ubytování 19 lůžek. Pět dvoulůžkových pokojů a tři třílůžkové pokoje. Vždy dva pokoje jsou propojeny plně vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. Pokoje jsou udržované a plně vybavené.

U ubytování je možné parkování na pozemku. Součástí ubytování je venkovní bazén, velká zahrada s altánem, krbem a možností stanování. Chystáte se do Českého ráje na kole? U nás Vám vaše kola uzamknem.

Ubytování český ráj Vám nabízí ubytování v soukromí v Českém ráji za velice příznivé ceny. Město Turnov je ideálním východiskem pro výlety do této unikátní krajiny.
Cena od 110

Vybavení

Internet, Krb, Mluvíme Rusky, Možnost vlastního vaření, Nekuřácké pokoje, Parkoviště, Společné sociální zařízení, Sprcha, TV, Úschovna kol, Úschovna lyží, Venkovní bazén, Venkovní gril, Venkovní ohniště, WC, Wifi

Kontaktní údaje

Webubytovani-cesky-raj.sweb.cz
Emailcesky-raj-ubytovani@seznam.cz
Mobil+420604854400
AdresaU Rybníka 71, 51101 Turnov
GPS50°34′31.87″N 15°11′

Provozní doba

nonstop

Obrázky, soubory ke stažení

Vybavení pokoje.
Vybavení pokoje.
Kuchyňka.
Kuchyňka.
WC
WC

Mapa

Firma se nachází v těchto kategoriích

Ubytování v soukromí
Apartmán
Penzion

Ankety

Ubytování v ČR, webmaster: info@ubytovani-katalog.cz, powered on bubileg cms v2.00L

[MySql] Chyba: INSERT command denied to user 'ubytovani-2'@'localhost' for table 'webspionhoste'
[MySql] Chyba: INSERT command denied to user 'ubytovani-2'@'localhost' for table 'webspionzaznamy'
Chyba špiona.