UBYTOVÁNÍ

 

Vyberte prosím na mapě cíl Vaší cesty.

 

Aura Špičák pension

Aura Špičák pensionRodinný pension Aura, najdete v samém srdci Šumavy,

přímo pod parkovištěm Kaskády, v centru sportovního areálu obce Špičák u města Železná Ruda. Pro zpříjemnění vašeho pobytu na Šumavě Vám můžeme nabídnout 8 zcela nových a útulných pokojů.

Pension je umístěný v samém srdci Šumavy, v centru sportovního areálu města Železná Ruda.

Centrum města Železná Ruda je snadno dostupné pěšky (cca. 20 min.). Dále pak vlakem nebo autobusem (v letních měsících "ekologickým busem"). Vlakové nádraží i zastávka autobusu jsou od pensionu cca. 200 metrů. Vzdálenost mezi Špičákem a Železnou Rudou je přibližně 1 kilometr!

Dostupnost sjezdových tratí je od 50 do 450 metrů. Na své si přijdou zdatní lyžaři i mírně pokročilí. Sjezdové tratě jsou rozděleny do několika stupňů obtížnosti. Pro ty nejmenší (ale nejen pro ně) zde funguje lyžařská škola. Dále pak můžete provozovat zimní sporty na Velkém Javoru, jež je od našeho pensionu vzdálen pouze 10 km (15 min. jízdy autem).
V letních měsících nabízí Špičák a okolí Železnorudska skvělé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, rybaření či houbaření. Na své si však přijdou i milovníci historie, hradů a zámků.
Cena od 400 Kč

Vybavení

Dětská postýlka, Dětský koutek, Internet, Krb, Kulečník, Mluvíme Anglicky, Mluvíme Německy, Možnost vlastního vaření, Nekuřácké pokoje, Parkoviště, Půjčovna kol, Snídaně, Společenská místnost, Sprcha, Šipky, TV, Úschovna kol, Úschovna lyží, Venkovní gril, Venkovní ohniště, WC, Wifi

Kontaktní údaje

Webwww.auraspicak.cz
Emailinfo@auarspicak.cz
Telefon+420608241655
AdresaŠpičák 2, 34004 Špičák

Obrázky, soubory ke stažení

2.jpg
2.jpg
3.jpg
3.jpg
4.jpg
4.jpg

6.jpg
6.jpg
7.jpg
7.jpg

Firma se nachází v těchto kategoriích

Penzion

Ankety

Ubytování v ČR, webmaster: info@ubytovani-katalog.cz, powered on bubileg cms v2.00L

[MySql] Chyba: INSERT command denied to user 'ubytovani-2'@'localhost' for table 'webspionhoste'
[MySql] Chyba: INSERT command denied to user 'ubytovani-2'@'localhost' for table 'webspionzaznamy'
Chyba špiona.